Activă Plătitor TVA BUZĂU

MANEA M D S.R.L.

CUI
4232488
Reg. Comerț
J1993000817103
Înregistrată
07.07.1993
Sediu social JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, STR. ALEXANDRU MARGHILOMAN, BL.36, AP.9
-1.80
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4751
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 07.07.1993)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
516.237 RON
▲ 12% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-89.811 RON
▼ 19% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0103 k206 k310 k413 k516 k2021 · Cifră de afaceri: 379.966 RON2022 · Cifră de afaceri: 365.982 RON2023 · Cifră de afaceri: 390.984 RON2024 · Cifră de afaceri: 460.405 RON2025 · Cifră de afaceri: 516.237 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 11.977 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 99 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 391.557 RON2022 · Datorii: 364.482 RON2023 · Datorii: 396.904 RON2024 · Datorii: 439.294 RON2025 · Datorii: 459.156 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MANEA M D S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 516.237 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 516.237 460.405 390.984 365.982 379.966
Profit net 0 99 0 11.977 0
Capitaluri proprii -89.811 -75.583 -75.682 -70.452 -82.428
Active totale 369.345 363.711 321.222 294.030 309.129
Datorii totale 459.156 439.294 396.904 364.482 391.557
Număr mediu salariați 1 1 1 1 2

Analiză de risc — insolvență

-1.80
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4751).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.