Activă Plătitor TVA BACĂU

ŞTEF IMOB EXCLUSIV S.R.L.

CUI
42301602
Reg. Comerț
J2020000283045
Înregistrată
21.02.2020
Sediu social JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. TECUCIULUI, NR.32, cod poștal 600391
13.48
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6831
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 21.02.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
422.622 RON
▲ 65% vs 2024
Profit net
260.903 RON
▲ 51% vs 2024
Capitaluri proprii
261.443 RON
▲ 24% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

085 k169 k254 k338 k423 k2021 · Cifră de afaceri: 20.931 RON2022 · Cifră de afaceri: 30.016 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 256.203 RON2025 · Cifră de afaceri: 422.622 RON2021 · Profit: 18.725 RON2022 · Profit: 25.907 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 172.874 RON2025 · Profit: 260.903 RON2021 · Datorii: 0 RON2022 · Datorii: 0 RON2023 · Datorii: 0 RON2024 · Datorii: 155.398 RON2025 · Datorii: 122.705 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ŞTEF IMOB EXCLUSIV S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 422.622 RON în 2025, cu un profit net de 260.903 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 422.622 256.203 0 30.016 20.931
Profit net 260.903 172.874 0 25.907 18.725
Capitaluri proprii 261.443 211.356 0 61.039 35.132
Active totale 384.148 366.754 0 61.039 35.132
Datorii totale 122.705 155.398 0 0 0
Număr mediu salariați 1 1 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

13.48
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6831).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.