Activă VRANCEA

RAIMAN COAFOR ADJUD S.R.L.

CUI
42293003
Reg. Comerț
J39/156/2020
Înregistrată
20.02.2020
Sediu social JUD. VRANCEA, MUN. ADJUD, STR. REPUBLICII, BL.72, AP.4, cod poștal 625100
5.12
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Adjud
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9602
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 20.02.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
77.440 RON
▲ 12% vs 2024
Profit net
5.605 RON
▲ 113% vs 2024
Capitaluri proprii
11.278 RON
▲ 99% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

015 k31 k46 k62 k77 k2021 · Cifră de afaceri: 30.915 RON2022 · Cifră de afaceri: 47.630 RON2023 · Cifră de afaceri: 67.300 RON2024 · Cifră de afaceri: 69.205 RON2025 · Cifră de afaceri: 77.440 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 3.159 RON2023 · Profit: 4.061 RON2024 · Profit: 2.635 RON2025 · Profit: 5.605 RON2021 · Datorii: 17.384 RON2022 · Datorii: 11.527 RON2023 · Datorii: 17.597 RON2024 · Datorii: 18.467 RON2025 · Datorii: 17.858 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RAIMAN COAFOR ADJUD S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 77.440 RON în 2025, cu un profit net de 5.605 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 77.440 69.205 67.300 47.630 30.915
Profit net 5.605 2.635 4.061 3.159 0
Capitaluri proprii 11.278 5.673 3.038 -1.023 -4.182
Active totale 29.136 24.140 20.635 10.504 13.202
Datorii totale 17.858 18.467 17.597 11.527 17.384
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

5.12
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9602).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.