Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

ECORA GRAND VISION S.R.L.

CUI
42291320
Reg. Comerț
J40/2432/2020
Înregistrată
20.02.2020
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. ODOBEŞTI, NR.2B, BL.N3B, SC.A, ET.3, AP.14
-7.50
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
3109
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 20.02.2020)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
41.355 RON
▼ 45% vs 2023
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2023
Capitaluri proprii
-663.111 RON
▼ 42% vs 2023
Număr mediu angajați
4
▼ 33% vs 2023

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0258 k515 k773 k1,0 mil1,3 mil2020 · Cifră de afaceri: 127.434 RON2021 · Cifră de afaceri: 456.625 RON2022 · Cifră de afaceri: 324.097 RON2023 · Cifră de afaceri: 74.907 RON2024 · Cifră de afaceri: 41.355 RON2020 · Profit: 1.274 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 50.738 RON2024 · Profit: 0 RON2020 · Datorii: 82.790 RON2021 · Datorii: 558.334 RON2022 · Datorii: 1.024.107 RON2023 · Datorii: 1.157.816 RON2024 · Datorii: 1.288.598 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ECORA GRAND VISION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 41.355 RON în 2024, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 41.355 74.907 324.097 456.625 127.434
Profit net 0 50.738 0 0 1.274
Capitaluri proprii -663.111 -467.669 -518.407 -267.560 1.474
Active totale 625.387 690.147 505.700 290.774 84.264
Datorii totale 1.288.598 1.157.816 1.024.107 558.334 82.790
Număr mediu salariați 4 6 8 7 3

Analiză de risc — insolvență

-7.50
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 3109).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.