Activă BRĂILA

OPENUNIV S.R.L.

CUI
42287591
Reg. Comerț
J2020000149091
Înregistrată
19.02.2020
Sediu social JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, STR. CARAIMAN, NR.14, BL.CARAIMAN, SC.1, ET.1, AP.30, cod poștal 810275
8.18
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4100
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 19.02.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
37.207 RON
▼ 62% vs 2024
Profit net
4.180 RON
▼ 28% vs 2024
Capitaluri proprii
2.514 RON
▲ 251% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

021 k41 k62 k83 k103 k2021 · Cifră de afaceri: 11.450 RON2022 · Cifră de afaceri: 103.250 RON2023 · Cifră de afaceri: 99.584 RON2024 · Cifră de afaceri: 98.026 RON2025 · Cifră de afaceri: 37.207 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 58.133 RON2023 · Profit: 4.320 RON2024 · Profit: 5.806 RON2025 · Profit: 4.180 RON2021 · Datorii: 71.752 RON2022 · Datorii: 26.540 RON2023 · Datorii: 52.137 RON2024 · Datorii: 26.890 RON2025 · Datorii: 5.081 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

OPENUNIV S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 37.207 RON în 2025, cu un profit net de 4.180 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 37.207 98.026 99.584 103.250 11.450
Profit net 4.180 5.806 4.320 58.133 0
Capitaluri proprii 2.514 -1.666 -7.471 -11.792 -69.924
Active totale 7.595 25.224 44.666 14.748 1.828
Datorii totale 5.081 26.890 52.137 26.540 71.752
Număr mediu salariați 1 1 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

8.18
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4100).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.