Activă Plătitor TVA SIBIU

KAFFKA PREMIUM S.R.L.

CUI
42276215
Reg. Comerț
J32/274/2020
Înregistrată
18.02.2020
Sediu social JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. CIPRIAN PORUMBESCU, NR.26B, AP.10, cod poștal 550401
6.24
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9329
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 18.02.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
21.188 RON
▼ 59% vs 2024
Profit net
23.106 RON
Capitaluri proprii
183.441 RON
▲ 14% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

056 k112 k169 k225 k281 k2021 · Cifră de afaceri: 229.477 RON2022 · Cifră de afaceri: 281.195 RON2023 · Cifră de afaceri: 75.303 RON2024 · Cifră de afaceri: 51.457 RON2025 · Cifră de afaceri: 21.188 RON2021 · Profit: 170.449 RON2022 · Profit: 135.931 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 23.106 RON2021 · Datorii: 98.873 RON2022 · Datorii: 226.133 RON2023 · Datorii: 232.705 RON2024 · Datorii: 156.514 RON2025 · Datorii: 123.098 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

KAFFKA PREMIUM S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 21.188 RON în 2025, cu un profit net de 23.106 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 21.188 51.457 75.303 281.195 229.477
Profit net 23.106 0 0 135.931 170.449
Capitaluri proprii 183.441 160.335 123.033 136.171 243.509
Active totale 306.539 316.849 355.738 362.304 342.382
Datorii totale 123.098 156.514 232.705 226.133 98.873
Număr mediu salariați 0 2 2 2 1

Analiză de risc — insolvență

6.24
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9329).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.