Activă BACĂU

NELLA IMOB S.R.L.

CUI
42273294
Reg. Comerț
J2020000254043
Înregistrată
17.02.2020
Sediu social JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. TAZLĂULUI, NR.7F, SC.B, ET.6, AP.60
12.50
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6831
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 17.02.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
138.848 RON
▼ 8% vs 2024
Profit net
88.099 RON
▼ 16% vs 2024
Capitaluri proprii
88.299 RON
▼ 16% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

030 k60 k91 k121 k151 k2021 · Cifră de afaceri: 55.138 RON2022 · Cifră de afaceri: 78.535 RON2023 · Cifră de afaceri: 73.560 RON2024 · Cifră de afaceri: 151.150 RON2025 · Cifră de afaceri: 138.848 RON2021 · Profit: 9.104 RON2022 · Profit: 61.079 RON2023 · Profit: 45.687 RON2024 · Profit: 104.997 RON2025 · Profit: 88.099 RON2021 · Datorii: 14.792 RON2022 · Datorii: 303 RON2023 · Datorii: 3.823 RON2024 · Datorii: 31.916 RON2025 · Datorii: 49.112 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NELLA IMOB S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 138.848 RON în 2025, cu un profit net de 88.099 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 138.848 151.150 73.560 78.535 55.138
Profit net 88.099 104.997 45.687 61.079 9.104
Capitaluri proprii 88.299 105.197 45.887 61.279 9.304
Active totale 137.411 137.113 49.710 61.582 24.096
Datorii totale 49.112 31.916 3.823 303 14.792
Număr mediu salariați 0 0 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

12.50
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6831).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.