Activă CONSTANŢA

KELYFOS DANCE S.R.L.

CUI
42270255
Reg. Comerț
J13/432/2020
Înregistrată
17.02.2020
Sediu social JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. TULCEA, NR.6, BIROUL 1, BL.TL1, SC.A, ET.4, AP.19, cod poștal 900434
67.19
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9329
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 17.02.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
21.050 RON
▲ 122% vs 2024
Profit net
16.380 RON
▲ 125% vs 2024
Capitaluri proprii
24.645 RON
▲ 198% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

04 k8 k13 k17 k21 k2021 · Cifră de afaceri: 3.560 RON2022 · Cifră de afaceri: 3.240 RON2023 · Cifră de afaceri: 16.700 RON2024 · Cifră de afaceri: 9.500 RON2025 · Cifră de afaceri: 21.050 RON2021 · Profit: 150 RON2022 · Profit: 3.140 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 7.279 RON2025 · Profit: 16.380 RON2021 · Datorii: 0 RON2022 · Datorii: 100 RON2023 · Datorii: 766 RON2024 · Datorii: 950 RON2025 · Datorii: 477 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

KELYFOS DANCE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 21.050 RON în 2025, cu un profit net de 16.380 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 21.050 9.500 16.700 3.240 3.560
Profit net 16.380 7.279 0 3.140 150
Capitaluri proprii 24.645 8.265 987 3.490 350
Active totale 25.122 9.215 1.753 3.590 350
Datorii totale 477 950 766 100 0
Număr mediu salariați 0 1 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

67.19
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9329).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.