Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

SPACEPLUS S.R.L.

CUI
42269480
Reg. Comerț
J2020002170402
Înregistrată
17.02.2020
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, ŞOS BUCUREŞTI-PLOIEŞTI, NR.89A, CORP C2. RECEPTIE, ET.4
1.75
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6812
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 17.02.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
4.443.573 RON
▲ 92% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
10.637.498 RON
▲ 248% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

011 mil22 mil33 mil44 mil55 mil2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 98.544 RON2023 · Cifră de afaceri: 880.230 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.316.602 RON2025 · Cifră de afaceri: 4.443.573 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 12.527.072 RON2022 · Datorii: 21.550.710 RON2023 · Datorii: 52.864.055 RON2024 · Datorii: 55.182.263 RON2025 · Datorii: 38.327.904 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SPACEPLUS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 4.443.573 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 4.443.573 2.316.602 880.230 98.544 0
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii 10.637.498 -7.190.261 -3.327.034 -1.192.771 -233.809
Active totale 49.273.528 48.128.363 49.375.213 20.214.949 12.274.040
Datorii totale 38.327.904 55.182.263 52.864.055 21.550.710 12.527.072
Număr mediu salariați 1 1 2 1 0

Analiză de risc — insolvență

1.75
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6812).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.