Activă PRAHOVA

COOL DENTALMYKE S.R.L.

CUI
42265127
Reg. Comerț
J29/309/2020
Înregistrată
14.02.2020
Sediu social JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. VIILOR, NR.44, cod poștal 100293
5.60
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8623
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 14.02.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
177.550 RON
▲ 92% vs 2024
Profit net
17.174 RON
Capitaluri proprii
17.461 RON
▼ 70% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

036 k71 k107 k142 k178 k2021 · Cifră de afaceri: 135.800 RON2022 · Cifră de afaceri: 93.500 RON2023 · Cifră de afaceri: 103.400 RON2024 · Cifră de afaceri: 92.375 RON2025 · Cifră de afaceri: 177.550 RON2021 · Profit: 102.192 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 17.174 RON2021 · Datorii: 150.817 RON2022 · Datorii: 122.744 RON2023 · Datorii: 95.086 RON2024 · Datorii: 58.599 RON2025 · Datorii: 38.355 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

COOL DENTALMYKE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 177.550 RON în 2025, cu un profit net de 17.174 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 177.550 92.375 103.400 93.500 135.800
Profit net 17.174 0 0 0 102.192
Capitaluri proprii 17.461 57.286 71.957 116.555 138.334
Active totale 55.816 115.885 167.043 239.299 289.151
Datorii totale 38.355 58.599 95.086 122.744 150.817
Număr mediu salariați 0 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

5.60
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8623).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.