Activă ILFOV

MCM CREATIVE MINDS FAMILY BUSINESS S.R.L.

CUI
42261761
Reg. Comerț
J2020000729231
Înregistrată
13.02.2020
Sediu social JUD. ILFOV, COM. MOARA VLĂSIEI, STR BUCOVINA, NR.11, cod poștal 77130
-21.92
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5611
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 13.02.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-182.020 RON
▼ 27% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

075 k150 k225 k299 k374 k2021 · Cifră de afaceri: 159.836 RON2022 · Cifră de afaceri: 178.269 RON2023 · Cifră de afaceri: 278.123 RON2024 · Cifră de afaceri: 8.550 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 43.915 RON2023 · Profit: 47.020 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 374.365 RON2022 · Datorii: 302.010 RON2023 · Datorii: 168.156 RON2024 · Datorii: 199.803 RON2025 · Datorii: 238.561 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MCM CREATIVE MINDS FAMILY BUSINESS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 8.550 278.123 178.269 159.836
Profit net 0 0 47.020 43.915 0
Capitaluri proprii -182.020 -143.268 -69.732 -184.470 -228.745
Active totale 56.541 56.535 98.424 117.540 145.620
Datorii totale 238.561 199.803 168.156 302.010 374.365
Număr mediu salariați 0 0 1 2 2

Analiză de risc — insolvență

-21.92
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5611).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.