Activă DOLJ

ZENSMILES S.R.L.

CUI
42260928
Reg. Comerț
J2020000297163
Înregistrată
13.02.2020
Sediu social JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. MARAMUREŞ, NR.22, BL.21-40, SC.1, AP.9
2.03
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8623
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 13.02.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
651.906 RON
▲ 270% vs 2024
Profit net
33.495 RON
▲ 198% vs 2024
Capitaluri proprii
33.735 RON
▲ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0130 k261 k391 k522 k652 k2021 · Cifră de afaceri: 107.980 RON2022 · Cifră de afaceri: 163.025 RON2023 · Cifră de afaceri: 178.171 RON2024 · Cifră de afaceri: 176.314 RON2025 · Cifră de afaceri: 651.906 RON2021 · Profit: 74.860 RON2022 · Profit: 88.982 RON2023 · Profit: 111.585 RON2024 · Profit: 11.246 RON2025 · Profit: 33.495 RON2021 · Datorii: 53.496 RON2022 · Datorii: 96.008 RON2023 · Datorii: 75.613 RON2024 · Datorii: 270.456 RON2025 · Datorii: 260.344 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ZENSMILES S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 651.906 RON în 2025, cu un profit net de 33.495 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 651.906 176.314 178.171 163.025 107.980
Profit net 33.495 11.246 111.585 88.982 74.860
Capitaluri proprii 33.735 33.492 111.825 89.222 75.100
Active totale 294.079 303.948 187.438 185.230 128.463
Datorii totale 260.344 270.456 75.613 96.008 53.496
Număr mediu salariați 3 2 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

2.03
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8623).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.