Activă ARAD

UROMED CABINET S.R.L.

CUI
42258537
Reg. Comerț
J2020000191021
Înregistrată
13.02.2020
Sediu social JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. CEDRULUI, NR.17, cod poștal 310160
7.54
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 13.02.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
245.940 RON
▲ 30% vs 2024
Profit net
19.896 RON
▲ 78% vs 2024
Capitaluri proprii
92.502 RON
▼ 9% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

049 k98 k148 k197 k246 k2021 · Cifră de afaceri: 120.348 RON2022 · Cifră de afaceri: 135.619 RON2023 · Cifră de afaceri: 128.888 RON2024 · Cifră de afaceri: 188.587 RON2025 · Cifră de afaceri: 245.940 RON2021 · Profit: 88.228 RON2022 · Profit: 23.202 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 11.178 RON2025 · Profit: 19.896 RON2021 · Datorii: 1.244 RON2022 · Datorii: 110.211 RON2023 · Datorii: 83.513 RON2024 · Datorii: 64.539 RON2025 · Datorii: 50.648 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

UROMED CABINET S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 245.940 RON în 2025, cu un profit net de 19.896 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 245.940 188.587 128.888 135.619 120.348
Profit net 19.896 11.178 0 23.202 88.228
Capitaluri proprii 92.502 101.495 120.200 126.269 103.066
Active totale 143.150 164.530 202.209 228.693 104.310
Datorii totale 50.648 64.539 83.513 110.211 1.244
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

7.54
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.