Activă CLUJ

UTILJAN INTENS S.R.L.

CUI
42242034
Reg. Comerț
J12/508/2020
Înregistrată
11.02.2020
Sediu social JUD. CLUJ, SAT TURENI COM. TURENI, TURENI, NR.273, cod poștal 407560
6.04
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Turda
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4312
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 11.02.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
37.320 RON
▲ 115% vs 2024
Profit net
12.817 RON
▲ 283% vs 2024
Capitaluri proprii
40.084 RON
▲ 47% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

08 k16 k23 k31 k39 k2021 · Cifră de afaceri: 18.100 RON2022 · Cifră de afaceri: 36.000 RON2023 · Cifră de afaceri: 36.593 RON2024 · Cifră de afaceri: 17.374 RON2025 · Cifră de afaceri: 37.320 RON2021 · Profit: 6.755 RON2022 · Profit: 11.753 RON2023 · Profit: 3.402 RON2024 · Profit: 3.346 RON2025 · Profit: 12.817 RON2021 · Datorii: 15.039 RON2022 · Datorii: 25.229 RON2023 · Datorii: 38.192 RON2024 · Datorii: 37.718 RON2025 · Datorii: 38.805 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

UTILJAN INTENS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 37.320 RON în 2025, cu un profit net de 12.817 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 37.320 17.374 36.593 36.000 18.100
Profit net 12.817 3.346 3.402 11.753 6.755
Capitaluri proprii 40.084 27.267 23.921 20.519 8.778
Active totale 78.889 61.320 62.113 44.648 21.250
Datorii totale 38.805 37.718 38.192 25.229 15.039
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

6.04
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4312).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.