Activă VÂLCEA

CASA LAUBERT S.R.L.

CUI
42238939
Reg. Comerț
J38/144/2020
Înregistrată
11.02.2020
Sediu social JUD. VÂLCEA, LOC. JIBLEA VECHE ORŞ. CĂLIMĂNEŞTI, STR. BARAJULUI, NR.1
15.28
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5520
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 11.02.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
32.351 RON
▲ 53% vs 2024
Profit net
12.193 RON
▼ 7% vs 2024
Capitaluri proprii
21.012 RON
▼ 66% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

013 k26 k39 k52 k65 k2021 · Cifră de afaceri: 12.940 RON2022 · Cifră de afaceri: 65.100 RON2023 · Cifră de afaceri: 46.468 RON2024 · Cifră de afaceri: 21.130 RON2025 · Cifră de afaceri: 32.351 RON2021 · Profit: 12.430 RON2022 · Profit: 55.420 RON2023 · Profit: 32.273 RON2024 · Profit: 13.066 RON2025 · Profit: 12.193 RON2021 · Datorii: 194 RON2022 · Datorii: 11.734 RON2023 · Datorii: 6.887 RON2024 · Datorii: 1.660 RON2025 · Datorii: 4.365 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CASA LAUBERT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 32.351 RON în 2025, cu un profit net de 12.193 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 32.351 21.130 46.468 65.100 12.940
Profit net 12.193 13.066 32.273 55.420 12.430
Capitaluri proprii 21.012 62.153 48.765 55.620 19.559
Active totale 25.377 63.813 55.652 67.354 19.753
Datorii totale 4.365 1.660 6.887 11.734 194
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

15.28
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5520).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.