Activă ARGEŞ

TMI CAR FIX S.R.L.

CUI
42237046
Reg. Comerț
J2020000256034
Înregistrată
10.02.2020
Sediu social JUD. ARGEŞ, SAT MĂRĂCINENI COM. MĂRĂCINENI, NR.35, cod poștal 117450
-18.61
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9531
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 10.02.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
76.462 RON
▲ 32% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-22.707 RON
▼ 5% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

015 k31 k46 k61 k76 k2021 · Cifră de afaceri: 52.876 RON2022 · Cifră de afaceri: 59.247 RON2023 · Cifră de afaceri: 62.484 RON2024 · Cifră de afaceri: 58.024 RON2025 · Cifră de afaceri: 76.462 RON2021 · Profit: 438 RON2022 · Profit: 3.619 RON2023 · Profit: 3.891 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 28.237 RON2022 · Datorii: 20.372 RON2023 · Datorii: 18.671 RON2024 · Datorii: 32.542 RON2025 · Datorii: 31.055 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TMI CAR FIX S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 76.462 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 76.462 58.024 62.484 59.247 52.876
Profit net 0 0 3.891 3.619 438
Capitaluri proprii -22.707 -21.711 -14.684 -18.575 -22.194
Active totale 8.348 10.831 3.987 1.797 6.043
Datorii totale 31.055 32.542 18.671 20.372 28.237
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-18.61
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9531).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.