Activă NEAMŢ

SALVCENTER S.R.L.

CUI
42235673
Reg. Comerț
J2020000132273
Înregistrată
10.02.2020
Sediu social JUD. NEAMŢ, SAT DUMBRAVA ROŞIE COM. DUMBRAVA ROŞIE, STR. DUMBRAVEI, NR.198
-52.03
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 10.02.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
26.160 RON
▼ 84% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-169.672 RON
▼ 92% vs 2024
Număr mediu angajați
1

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0154 k309 k463 k618 k772 k2021 · Cifră de afaceri: 417.041 RON2022 · Cifră de afaceri: 772.257 RON2023 · Cifră de afaceri: 529.272 RON2024 · Cifră de afaceri: 159.040 RON2025 · Cifră de afaceri: 26.160 RON2021 · Profit: 212.587 RON2022 · Profit: 100.376 RON2023 · Profit: 38.405 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 126.839 RON2022 · Datorii: 357.957 RON2023 · Datorii: 346.108 RON2024 · Datorii: 174.253 RON2025 · Datorii: 191.454 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SALVCENTER S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 26.160 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 26.160 159.040 529.272 772.257 417.041
Profit net 0 0 38.405 100.376 212.587
Capitaluri proprii -169.672 -88.371 38.645 333.290 232.914
Active totale 21.782 85.882 384.753 691.247 359.753
Datorii totale 191.454 174.253 346.108 357.957 126.839
Număr mediu salariați 1 0 0 7 2

Analiză de risc — insolvență

-52.03
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.