Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

MARCOS NICACONSTRUCT S.R.L.

CUI
42227590
Reg. Comerț
J40/20629/2023
Înregistrată
07.02.2020
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. RADU DE LA AFUMAŢI, NR.61, CORP C2-U2, CAMERA 1
32.13
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4312
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 07.02.2020)

Date financiare 2023

Cifră de afaceri netă
4.930 RON
▼ 30% vs 2022
Profit net
1.862 RON
Capitaluri proprii
7.985 RON
▲ 30% vs 2022
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

03 k6 k9 k12 k15 k2020 · Cifră de afaceri: 8.700 RON2021 · Cifră de afaceri: 15.485 RON2022 · Cifră de afaceri: 7.050 RON2023 · Cifră de afaceri: 4.930 RON2020 · Profit: 3.487 RON2021 · Profit: 6.367 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 1.862 RON2020 · Datorii: 1 RON2021 · Datorii: 79 RON2022 · Datorii: 0 RON2023 · Datorii: 355 RON2020202120222023
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MARCOS NICACONSTRUCT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 4.930 RON în 2023, cu un profit net de 1.862 RON.

Indicator (RON) 2023202220212020
Cifră de afaceri netă 4.930 7.050 15.485 8.700
Profit net 1.862 0 6.367 3.487
Capitaluri proprii 7.985 6.123 6.607 3.687
Active totale 8.340 6.123 6.686 3.688
Datorii totale 355 0 79 1
Număr mediu salariați 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

32.13
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2023. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4312).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.