Activă Plătitor TVA ILFOV

CHROME TEHNIC S.R.L.

CUI
42223407
Reg. Comerț
J2021005336231
Înregistrată
06.02.2020
Sediu social JUD. ILFOV, SAT ŞTEFĂNEŞTII DE JOS COM. ŞTEFĂNEŞTII DE JOS, STR. AZUGA, NR.4, CLĂDIREA C2
5.75
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4321
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 06.02.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
19.567.222 RON
▲ 52% vs 2024
Profit net
4.123.225 RON
▲ 15% vs 2024
Capitaluri proprii
4.123.465 RON
▼ 16% vs 2024
Număr mediu angajați
18
▲ 38% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

03,9 mil7,8 mil12 mil16 mil20 mil2021 · Cifră de afaceri: 3.080.666 RON2022 · Cifră de afaceri: 6.124.286 RON2023 · Cifră de afaceri: 11.957.945 RON2024 · Cifră de afaceri: 12.910.919 RON2025 · Cifră de afaceri: 19.567.222 RON2021 · Profit: 1.570.679 RON2022 · Profit: 975.420 RON2023 · Profit: 1.432.167 RON2024 · Profit: 3.572.635 RON2025 · Profit: 4.123.225 RON2021 · Datorii: 224.035 RON2022 · Datorii: 2.187.730 RON2023 · Datorii: 5.052.502 RON2024 · Datorii: 4.042.494 RON2025 · Datorii: 8.832.974 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CHROME TEHNIC S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 19.567.222 RON în 2025, cu un profit net de 4.123.225 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 19.567.222 12.910.919 11.957.945 6.124.286 3.080.666
Profit net 4.123.225 3.572.635 1.432.167 975.420 1.570.679
Capitaluri proprii 4.123.465 4.912.340 3.080.304 2.093.030 1.589.313
Active totale 12.944.991 8.946.525 8.130.102 4.277.364 1.812.069
Datorii totale 8.832.974 4.042.494 5.052.502 2.187.730 224.035
Număr mediu salariați 18 13 14 8 3

Analiză de risc — insolvență

5.75
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4321).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.