Activă Plătitor TVA TULCEA

VISTO CARGO TRANSPORT S.R.L.

CUI
42209305
Reg. Comerț
J2024000035369
Înregistrată
05.02.2020
Sediu social JUD. TULCEA, SAT STEJARU COM. STEJARU, STR. 4, NR.19, cod poștal 827215
1.20
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Comunală Baia
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5320
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 05.02.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
4.320.740 RON
▲ 13% vs 2024
Profit net
110.667 RON
▼ 88% vs 2024
Capitaluri proprii
86.710 RON
▼ 91% vs 2024
Număr mediu angajați
24
▲ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0864 k1,7 mil2,6 mil3,5 mil4,3 mil2021 · Cifră de afaceri: 440.372 RON2022 · Cifră de afaceri: 481.997 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.348.059 RON2024 · Cifră de afaceri: 3.831.571 RON2025 · Cifră de afaceri: 4.320.740 RON2021 · Profit: 43.314 RON2022 · Profit: 30.402 RON2023 · Profit: 346.081 RON2024 · Profit: 946.124 RON2025 · Profit: 110.667 RON2021 · Datorii: 16.407 RON2022 · Datorii: 23.032 RON2023 · Datorii: 227.739 RON2024 · Datorii: 715.142 RON2025 · Datorii: 1.389.733 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VISTO CARGO TRANSPORT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 4.320.740 RON în 2025, cu un profit net de 110.667 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 4.320.740 3.831.571 1.348.059 481.997 440.372
Profit net 110.667 946.124 346.081 30.402 43.314
Capitaluri proprii 86.710 951.365 346.281 50.782 25.719
Active totale 1.476.443 1.666.507 574.020 73.814 42.126
Datorii totale 1.389.733 715.142 227.739 23.032 16.407
Număr mediu salariați 24 18 7 4 5

Analiză de risc — insolvență

1.20
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5320).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.