Activă HARGHITA

DIAB MEDICALS BY DR. MÁTÉ S.R.L.

CUI
42197359
Reg. Comerț
J2020000051194
Înregistrată
03.02.2020
Sediu social JUD. HARGHITA, MUN. MIERCUREA CIUC, BLD. TIMIŞOAREI, NR.48, AP.3, cod poștal 530233
10.57
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Harghita
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 03.02.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
430.119 RON
▼ 10% vs 2024
Profit net
153.912 RON
▼ 32% vs 2024
Capitaluri proprii
576.028 RON
▲ 23% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

096 k191 k287 k383 k478 k2021 · Cifră de afaceri: 180.530 RON2022 · Cifră de afaceri: 269.175 RON2023 · Cifră de afaceri: 378.658 RON2024 · Cifră de afaceri: 478.416 RON2025 · Cifră de afaceri: 430.119 RON2021 · Profit: 48.064 RON2022 · Profit: 123.545 RON2023 · Profit: 177.791 RON2024 · Profit: 226.095 RON2025 · Profit: 153.912 RON2021 · Datorii: 54.511 RON2022 · Datorii: 26.776 RON2023 · Datorii: 36.590 RON2024 · Datorii: 327.007 RON2025 · Datorii: 173.851 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DIAB MEDICALS BY DR. MÁTÉ S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 430.119 RON în 2025, cu un profit net de 153.912 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 430.119 478.416 378.658 269.175 180.530
Profit net 153.912 226.095 177.791 123.545 48.064
Capitaluri proprii 576.028 468.416 296.820 139.029 15.484
Active totale 749.853 795.159 333.319 165.636 69.995
Datorii totale 173.851 327.007 36.590 26.776 54.511
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

10.57
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.