Activă Plătitor TVA BRAŞOV

DR. SAV CHIRURGIE PLASTICA S.R.L.

CUI
42186759
Reg. Comerț
J2020000192088
Înregistrată
31.01.2020
Sediu social JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. SURLAŞULUI, NR.28, AP.5, cod poștal 500470
9.05
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 31.01.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.611.552 RON
▲ 38% vs 2024
Profit net
632.768 RON
▲ 96% vs 2024
Capitaluri proprii
633.931 RON
▲ 72% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0322 k645 k967 k1,3 mil1,6 mil2021 · Cifră de afaceri: 165.967 RON2022 · Cifră de afaceri: 196.366 RON2023 · Cifră de afaceri: 623.004 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.167.047 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.611.552 RON2021 · Profit: 59.883 RON2022 · Profit: 260 RON2023 · Profit: 154.119 RON2024 · Profit: 322.921 RON2025 · Profit: 632.768 RON2021 · Datorii: 92.237 RON2022 · Datorii: 92.724 RON2023 · Datorii: 205.333 RON2024 · Datorii: 376.786 RON2025 · Datorii: 669.003 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DR. SAV CHIRURGIE PLASTICA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.611.552 RON în 2025, cu un profit net de 632.768 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.611.552 1.167.047 623.004 196.366 165.967
Profit net 632.768 322.921 154.119 260 59.883
Capitaluri proprii 633.931 368.843 154.619 500 63.682
Active totale 1.292.609 745.629 359.952 93.224 155.873
Datorii totale 669.003 376.786 205.333 92.724 92.237
Număr mediu salariați 2 2 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

9.05
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.