Activă Plătitor TVA VRANCEA

IOLIVURSU TRANS S.R.L.

CUI
42166018
Reg. Comerț
J2020000065391
Înregistrată
28.01.2020
Sediu social JUD. VRANCEA, SAT ROTILEŞTII MICI COM. CÂMPURI, ROTILEŞTII MICI, cod poștal 627064
-0.95
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Panciu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4941
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 28.01.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
634.213 RON
▲ 14% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-76.430 RON
▼ 154% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0135 k271 k406 k542 k677 k2021 · Cifră de afaceri: 113.800 RON2022 · Cifră de afaceri: 359.156 RON2023 · Cifră de afaceri: 155.019 RON2024 · Cifră de afaceri: 555.667 RON2025 · Cifră de afaceri: 634.213 RON2021 · Profit: 9.470 RON2022 · Profit: 59.750 RON2023 · Profit: 13.138 RON2024 · Profit: 74.648 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 14.259 RON2022 · Datorii: 2.538 RON2023 · Datorii: 32.847 RON2024 · Datorii: 200.545 RON2025 · Datorii: 677.207 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

IOLIVURSU TRANS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 634.213 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 634.213 555.667 155.019 359.156 113.800
Profit net 0 74.648 13.138 59.750 9.470
Capitaluri proprii -76.430 140.488 65.840 52.702 -7.048
Active totale 600.777 341.033 98.687 55.240 7.211
Datorii totale 677.207 200.545 32.847 2.538 14.259
Număr mediu salariați 3 3 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-0.95
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4941).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.