Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

MRX BUCURESTI S.R.L.

CUI
42165039
Reg. Comerț
J2020000981400
Înregistrată
28.01.2020
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, BLD BASARABIA, NR.256G, INDICATIV BIROUL 7.1.B, ET.9
-18.77
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6831
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 28.01.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-184.822 RON
▼ 67% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

098 k195 k293 k390 k488 k2021 · Cifră de afaceri: 487.974 RON2022 · Cifră de afaceri: 159.130 RON2023 · Cifră de afaceri: 5.471 RON2024 · Cifră de afaceri: 9.046 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 11.380 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 161.444 RON2022 · Datorii: 162.636 RON2023 · Datorii: 191.185 RON2024 · Datorii: 226.792 RON2025 · Datorii: 255.082 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MRX BUCURESTI S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 9.046 5.471 159.130 487.974
Profit net 0 0 0 0 11.380
Capitaluri proprii -184.822 -110.485 -60.500 -10.208 11.620
Active totale 68.106 114.153 125.226 148.841 168.966
Datorii totale 255.082 226.792 191.185 162.636 161.444
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-18.77
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6831).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.