Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

DIABET MEDICAL CENTER S.R.L.

CUI
42154161
Reg. Comerț
J2020000834407
Înregistrată
23.01.2020
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR LT. GHEORGHE SAIDAC, NR.6, BL.34, SC.A, ET.2, AP.10, cod poștal 60536
16.95
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 23.01.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
104.080 RON
▼ 41% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
128.857 RON
▼ 32% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

060 k120 k181 k241 k301 k2021 · Cifră de afaceri: 175.659 RON2022 · Cifră de afaceri: 208.074 RON2023 · Cifră de afaceri: 300.891 RON2024 · Cifră de afaceri: 176.178 RON2025 · Cifră de afaceri: 104.080 RON2021 · Profit: 160.580 RON2022 · Profit: 181.439 RON2023 · Profit: 255.886 RON2024 · Profit: 72.074 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 5.288 RON2022 · Datorii: 8.293 RON2023 · Datorii: 10.430 RON2024 · Datorii: 11.704 RON2025 · Datorii: 12.338 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DIABET MEDICAL CENTER S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 104.080 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 104.080 176.178 300.891 208.074 175.659
Profit net 0 72.074 255.886 181.439 160.580
Capitaluri proprii 128.857 188.858 256.126 181.679 235.376
Active totale 141.195 200.562 266.556 189.972 240.664
Datorii totale 12.338 11.704 10.430 8.293 5.288
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

16.95
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.