Activă Plătitor TVA HARGHITA

GIFT TRADITION S.R.L.

CUI
42153727
Reg. Comerț
J19/18/2020
Înregistrată
23.01.2020
Sediu social JUD. HARGHITA, SAT CHINUŞU COM. MĂRTINIŞ, CHINUŞU, NR.37, cod poștal 537179
3.31
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Odorheiu Secuiesc
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4690
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 23.01.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
268.721 RON
▼ 22% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
244.770 RON
▼ 26% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0131 k263 k394 k525 k657 k2021 · Cifră de afaceri: 406.549 RON2022 · Cifră de afaceri: 656.709 RON2023 · Cifră de afaceri: 549.025 RON2024 · Cifră de afaceri: 342.395 RON2025 · Cifră de afaceri: 268.721 RON2021 · Profit: 87.837 RON2022 · Profit: 147.675 RON2023 · Profit: 57.508 RON2024 · Profit: 10.438 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 183.453 RON2022 · Datorii: 344.985 RON2023 · Datorii: 535.544 RON2024 · Datorii: 412.548 RON2025 · Datorii: 369.892 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GIFT TRADITION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 268.721 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 268.721 342.395 549.025 656.709 406.549
Profit net 0 10.438 57.508 147.675 87.837
Capitaluri proprii 244.770 330.243 319.804 262.297 114.622
Active totale 614.662 742.791 855.348 607.282 298.075
Datorii totale 369.892 412.548 535.544 344.985 183.453
Număr mediu salariați 1 2 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

3.31
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4690).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.