Activă Plătitor TVA TIMIŞ

CASIAN AUTOSELL S.R.L.

CUI
42144788
Reg. Comerț
J2020000139359
Înregistrată
22.01.2020
Sediu social JUD. TIMIŞ, ORŞ. CIACOVA, PŢA. CETĂŢII, NR.6, cod poștal 307110
3.51
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Deta
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4782
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 22.01.2020)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
360.840 RON
▼ 28% vs 2023
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2023
Capitaluri proprii
70.796 RON
▼ 20% vs 2023
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2023

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0139 k277 k416 k555 k693 k2020 · Cifră de afaceri: 82.770 RON2021 · Cifră de afaceri: 220.276 RON2022 · Cifră de afaceri: 693.431 RON2023 · Cifră de afaceri: 503.229 RON2024 · Cifră de afaceri: 360.840 RON2020 · Profit: 4.070 RON2021 · Profit: 29.787 RON2022 · Profit: 83.937 RON2023 · Profit: 8.750 RON2024 · Profit: 0 RON2020 · Datorii: 17.624 RON2021 · Datorii: 36.228 RON2022 · Datorii: 89.833 RON2023 · Datorii: 135.451 RON2024 · Datorii: 97.857 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CASIAN AUTOSELL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 360.840 RON în 2024, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 360.840 503.229 693.431 220.276 82.770
Profit net 0 8.750 83.937 29.787 4.070
Capitaluri proprii 70.796 88.244 117.994 34.057 4.270
Active totale 168.653 223.695 207.827 70.285 21.894
Datorii totale 97.857 135.451 89.833 36.228 17.624
Număr mediu salariați 1 1 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

3.51
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4782).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.