Activă Plătitor TVA ILFOV

CUP COFFE TIME S.R.L.

CUI
42139145
Reg. Comerț
J2020005333237
Înregistrată
22.01.2020
Sediu social JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, BLD. VRANCEI, NR.84
-3.86
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5611
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 22.01.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.959.904 RON
▲ 120% vs 2024
Profit net
14.878 RON
▼ 96% vs 2024
Capitaluri proprii
-311.878 RON
▲ 5% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 200% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0592 k1,2 mil1,8 mil2,4 mil3,0 mil2021 · Cifră de afaceri: 289.942 RON2022 · Cifră de afaceri: 718.963 RON2023 · Cifră de afaceri: 525.993 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.347.785 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.959.904 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 415.893 RON2025 · Profit: 14.878 RON2021 · Datorii: 151.961 RON2022 · Datorii: 331.874 RON2023 · Datorii: 906.733 RON2024 · Datorii: 1.039.959 RON2025 · Datorii: 858.500 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CUP COFFE TIME S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 2.959.904 RON în 2025, cu un profit net de 14.878 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.959.904 1.347.785 525.993 718.963 289.942
Profit net 14.878 415.893 0 0 0
Capitaluri proprii -311.878 -326.754 -742.647 -313.921 -168.416
Active totale 546.446 713.154 358.816 212.683 42.865
Datorii totale 858.500 1.039.959 906.733 331.874 151.961
Număr mediu salariați 3 1 1 12 9

Analiză de risc — insolvență

-3.86
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5611).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.