Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

HAIR SECRET S.R.L.

CUI
42125867
Reg. Comerț
J2020000562405
Înregistrată
20.01.2020
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, BLD ALEXANDRU OBREGIA, NR.25A, SUBSOL. C1
-14.90
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 20.01.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.052.061 RON
▲ 25% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-1.298.623 RON
▼ 19% vs 2024
Număr mediu angajați
14
▲ 56% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0410 k821 k1,2 mil1,6 mil2,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 447.320 RON2022 · Cifră de afaceri: 857.003 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.358.055 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.644.013 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.052.061 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 517.787 RON2022 · Datorii: 833.173 RON2023 · Datorii: 1.289.796 RON2024 · Datorii: 1.596.532 RON2025 · Datorii: 1.899.441 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

HAIR SECRET S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 2.052.061 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.052.061 1.644.013 1.358.055 857.003 447.320
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii -1.298.623 -1.094.806 -971.509 -562.753 -280.462
Active totale 600.817 487.440 314.903 270.420 237.325
Datorii totale 1.899.441 1.596.532 1.289.796 833.173 517.787
Număr mediu salariați 14 9 11 11 8

Analiză de risc — insolvență

-14.90
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.