Activă Plătitor TVA CĂLĂRAŞI

TCV SCAVO COMPANY S.R.L.

CUI
42114973
Reg. Comerț
J51/26/2020
Înregistrată
16.01.2020
Sediu social JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. OLTENIŢA, STR. ALEXANDRU GHICA, NR.29, cod poștal 915400
8.14
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Olteniţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 16.01.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
494.293 RON
▲ 34% vs 2024
Profit net
118.682 RON
▼ 29% vs 2024
Capitaluri proprii
284.351 RON
▲ 21% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

099 k198 k297 k395 k494 k2021 · Cifră de afaceri: 82.621 RON2022 · Cifră de afaceri: 91.435 RON2023 · Cifră de afaceri: 171.427 RON2024 · Cifră de afaceri: 369.376 RON2025 · Cifră de afaceri: 494.293 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 44.547 RON2024 · Profit: 166.339 RON2025 · Profit: 118.682 RON2021 · Datorii: 178.706 RON2022 · Datorii: 164.037 RON2023 · Datorii: 106.082 RON2024 · Datorii: 25.995 RON2025 · Datorii: 183.769 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TCV SCAVO COMPANY S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 494.293 RON în 2025, cu un profit net de 118.682 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 494.293 369.376 171.427 91.435 82.621
Profit net 118.682 166.339 44.547 0 0
Capitaluri proprii 284.351 235.669 69.329 24.782 26.948
Active totale 468.120 261.664 175.411 188.819 205.654
Datorii totale 183.769 25.995 106.082 164.037 178.706
Număr mediu salariați 0 1 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

8.14
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.