Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

VICMAR DEVELOPMENT S.R.L.

CUI
42110378
Reg. Comerț
J40/425/2020
Înregistrată
16.01.2020
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, B-DUL NICOLAE GRIGORESCU, NR.27, BL.Y9C, ET.3, AP.15, cod poștal 30436
-19.84
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6311
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 16.01.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
179.124 RON
▲ 158% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-361.498 RON
▼ 30% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0100 k200 k300 k400 k499 k2021 · Cifră de afaceri: 18.205 RON2022 · Cifră de afaceri: 9.964 RON2023 · Cifră de afaceri: 13.670 RON2024 · Cifră de afaceri: 69.559 RON2025 · Cifră de afaceri: 179.124 RON2021 · Profit: 2.434 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 2.442 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 15.414 RON2022 · Datorii: 16.898 RON2023 · Datorii: 57.308 RON2024 · Datorii: 486.224 RON2025 · Datorii: 499.489 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VICMAR DEVELOPMENT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 179.124 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 179.124 69.559 13.670 9.964 18.205
Profit net 0 0 2.442 0 2.434
Capitaluri proprii -361.498 -278.326 -2.902 -5.344 664
Active totale 127.812 207.898 46.406 11.054 13.078
Datorii totale 499.489 486.224 57.308 16.898 15.414
Număr mediu salariați 2 2 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-19.84
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6311).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.