Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

ENCORETECH INTERNATIONAL S.R.L.

CUI
42102120
Reg. Comerț
J40/325/2020
Înregistrată
14.01.2020
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, ALEEA BAIUT, NR.11, BL.M29, SC.D, ET.5, AP.130
—
Risc de insolvență
Indisponibil

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6202
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 14.01.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
18.000 RON
▼ 25% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
17.216 RON
▼ 46% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

05 k10 k14 k19 k24 k2021 · Cifră de afaceri: 20.000 RON2022 · Cifră de afaceri: 20.000 RON2023 · Cifră de afaceri: 24.000 RON2024 · Cifră de afaceri: 24.000 RON2025 · Cifră de afaceri: 18.000 RON2021 · Profit: 5.271 RON2022 · Profit: 8.399 RON2023 · Profit: 16.709 RON2024 · Profit: 8.861 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 12.293 RON2022 · Datorii: 12.428 RON2023 · Datorii: 12.095 RON2024 · Datorii: 12.548 RON2025 · Datorii: 0 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ENCORETECH INTERNATIONAL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 18.000 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 18.000 24.000 24.000 20.000 20.000
Profit net 0 8.861 16.709 8.399 5.271
Capitaluri proprii 17.216 31.668 22.807 6.099 -2.300
Active totale 17.216 44.216 34.902 18.527 9.993
Datorii totale 0 12.548 12.095 12.428 12.293
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

—
Indisponibil

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6202).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.