Activă IAŞI

ECA ELECTRIX SERV S.R.L.

CUI
42098207
Reg. Comerț
J22/64/2020
Înregistrată
14.01.2020
Sediu social JUD. IAŞI, SAT HĂRMĂNEŞTII VECHI COM. HĂRMĂNEŞTI, , CAMERA 1, MANSARDĂ, NR. CADASTRAL 60342-C1, cod poștal 707509
-9.07
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Paşcani
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4321
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 14.01.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
33.795 RON
▲ 45% vs 2024
Profit net
4.517 RON
▲ 2% vs 2024
Capitaluri proprii
-32.205 RON
▲ 12% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

011 k23 k34 k45 k56 k2021 · Cifră de afaceri: 11.500 RON2022 · Cifră de afaceri: 23.940 RON2023 · Cifră de afaceri: 18.420 RON2024 · Cifră de afaceri: 23.253 RON2025 · Cifră de afaceri: 33.795 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 15.655 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 4.429 RON2025 · Profit: 4.517 RON2021 · Datorii: 50.592 RON2022 · Datorii: 56.426 RON2023 · Datorii: 50.613 RON2024 · Datorii: 51.200 RON2025 · Datorii: 51.950 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ECA ELECTRIX SERV S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 33.795 RON în 2025, cu un profit net de 4.517 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 33.795 23.253 18.420 23.940 11.500
Profit net 4.517 4.429 0 15.655 0
Capitaluri proprii -32.205 -36.722 -41.151 -33.007 -48.662
Active totale 19.745 14.478 9.462 23.419 15.630
Datorii totale 51.950 51.200 50.613 56.426 50.592
Număr mediu salariați 0 0 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-9.07
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4321).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.