Activă Plătitor TVA BISTRIŢA-NĂSĂUD

TOTAL AUTO SPS S.R.L.

CUI
42095871
Reg. Comerț
J2020000018063
Înregistrată
13.01.2020
Sediu social JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, SAT LUNCA ILVEI COM. LUNCA ILVEI, STR. GRĂNICERILOR, NR.168, cod poștal 427125
-2.44
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Sîngeorz-Băi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9531
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 13.01.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
419.942 RON
▼ 40% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-105.220 RON
▼ 34% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0151 k303 k454 k606 k757 k2021 · Cifră de afaceri: 431.350 RON2022 · Cifră de afaceri: 720.183 RON2023 · Cifră de afaceri: 756.998 RON2024 · Cifră de afaceri: 705.373 RON2025 · Cifră de afaceri: 419.942 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 124.882 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 3.284 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 309.112 RON2022 · Datorii: 190.097 RON2023 · Datorii: 439.256 RON2024 · Datorii: 429.747 RON2025 · Datorii: 422.004 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TOTAL AUTO SPS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 419.942 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 419.942 705.373 756.998 720.183 431.350
Profit net 0 3.284 0 124.882 0
Capitaluri proprii -105.220 -78.646 -81.930 60.499 -64.785
Active totale 316.784 351.101 357.326 250.596 244.327
Datorii totale 422.004 429.747 439.256 190.097 309.112
Număr mediu salariați 2 2 3 3 2

Analiză de risc — insolvență

-2.44
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9531).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.