Activă Plătitor TVA IAŞI

METZ CARS S.R.L.

CUI
42088025
Reg. Comerț
J2020000037222
Înregistrată
10.01.2020
Sediu social JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. VIŞAN, NR.82C, BIROU NR. 1, BL.6, AP.27, cod poștal 700282
-8.53
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4781
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 10.01.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.004.902 RON
▼ 1% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-1.199.016 RON
▼ 73% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▼ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0438 k875 k1,3 mil1,8 mil2,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 819.781 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.118.592 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.025.238 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.004.902 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 212.940 RON2022 · Datorii: 611.357 RON2023 · Datorii: 1.085.296 RON2024 · Datorii: 1.938.425 RON2025 · Datorii: 2.187.776 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

METZ CARS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 2.004.902 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.004.902 2.025.238 1.118.592 819.781 0
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii -1.199.016 -693.299 -292.341 -85.843 48.767
Active totale 988.760 1.245.126 792.955 525.514 261.707
Datorii totale 2.187.776 1.938.425 1.085.296 611.357 212.940
Număr mediu salariați 2 3 5 2 2

Analiză de risc — insolvență

-8.53
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4781).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.