Activă NEAMŢ

DYNINSTAL BAMOS S.R.L.

CUI
42077646
Reg. Comerț
J27/6/2020
Înregistrată
08.01.2020
Sediu social JUD. NEAMŢ, ORŞ. TÂRGU NEAMŢ, STR. MĂRĂŞEŞTI, NR.135, cod poștal 615200
8.56
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească TÂRGU NEAMŢ
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4322
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 08.01.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
148.857 RON
▼ 16% vs 2024
Profit net
524 RON
▼ 99% vs 2024
Capitaluri proprii
61.835 RON
▲ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

052 k104 k156 k207 k259 k2021 · Cifră de afaceri: 58.290 RON2022 · Cifră de afaceri: 156.820 RON2023 · Cifră de afaceri: 259.250 RON2024 · Cifră de afaceri: 178.250 RON2025 · Cifră de afaceri: 148.857 RON2021 · Profit: 11.540 RON2022 · Profit: 73.301 RON2023 · Profit: 90.911 RON2024 · Profit: 61.111 RON2025 · Profit: 524 RON2021 · Datorii: 15.249 RON2022 · Datorii: 6.179 RON2023 · Datorii: 61.530 RON2024 · Datorii: 26.838 RON2025 · Datorii: 18.756 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DYNINSTAL BAMOS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 148.857 RON în 2025, cu un profit net de 524 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 148.857 178.250 259.250 156.820 58.290
Profit net 524 61.111 90.911 73.301 11.540
Capitaluri proprii 61.835 61.311 148.200 70.288 23.987
Active totale 80.591 58.149 209.730 76.467 39.236
Datorii totale 18.756 26.838 61.530 6.179 15.249
Număr mediu salariați 2 2 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

8.56
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4322).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.