Activă CONSTANŢA

BELMAR ENGINEERING S.R.L.

CUI
42071694
Reg. Comerț
J13/1/2020
Înregistrată
07.01.2020
Sediu social JUD. CONSTANŢA, ORŞ. TECHIRGHIOL, STR. RĂSCOALA DIN 1907, NR.21A, cod poștal 906100
-9.83
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Eforie
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4321
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 07.01.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
84.953 RON
▼ 46% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-248.993 RON
▼ 107% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

084 k169 k253 k338 k422 k2021 · Cifră de afaceri: 15.060 RON2022 · Cifră de afaceri: 87.887 RON2023 · Cifră de afaceri: 87.127 RON2024 · Cifră de afaceri: 157.716 RON2025 · Cifră de afaceri: 84.953 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 50.462 RON2022 · Datorii: 167.648 RON2023 · Datorii: 336.468 RON2024 · Datorii: 378.774 RON2025 · Datorii: 422.049 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BELMAR ENGINEERING S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 84.953 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 84.953 157.716 87.127 87.887 15.060
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii -248.993 -120.444 -107.436 -70.363 -38.381
Active totale 175.556 258.330 229.032 97.285 12.081
Datorii totale 422.049 378.774 336.468 167.648 50.462
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

-9.83
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4321).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.