Activă Plătitor TVA ARGEŞ

MUNTENIA FIRE STING S.R.L.

CUI
42069830
Reg. Comerț
J03/8/2020
Înregistrată
06.01.2020
Sediu social JUD. ARGEŞ, SAT LEREŞTI COM. LEREŞTI, STR. GENERAL VASILE MILEA, NR.35, cod poștal 117430
13.55
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Câmpulung
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7490
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 06.01.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
940.264 RON
▲ 99% vs 2024
Profit net
219.394 RON
▲ 99% vs 2024
Capitaluri proprii
220.950 RON
▲ 18% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0188 k376 k564 k752 k940 k2021 · Cifră de afaceri: 24.426 RON2022 · Cifră de afaceri: 86.050 RON2023 · Cifră de afaceri: 264.955 RON2024 · Cifră de afaceri: 471.868 RON2025 · Cifră de afaceri: 940.264 RON2021 · Profit: 9.137 RON2022 · Profit: 25.554 RON2023 · Profit: 68.114 RON2024 · Profit: 110.450 RON2025 · Profit: 219.394 RON2021 · Datorii: 375 RON2022 · Datorii: 48.319 RON2023 · Datorii: 99.389 RON2024 · Datorii: 56.211 RON2025 · Datorii: 101.873 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MUNTENIA FIRE STING S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 940.264 RON în 2025, cu un profit net de 219.394 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 940.264 471.868 264.955 86.050 24.426
Profit net 219.394 110.450 68.114 25.554 9.137
Capitaluri proprii 220.950 187.670 77.221 25.794 10.745
Active totale 322.823 243.881 176.610 74.113 11.120
Datorii totale 101.873 56.211 99.389 48.319 375
Număr mediu salariați 1 1 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

13.55
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7490).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.