Activă MARAMUREŞ

RESPECT EARNS RESPECT S.R.L.

CUI
42055630
Reg. Comerț
J24/2107/2019
Înregistrată
23.12.2019
Sediu social JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, STR. TRANDAFIRILOR, NR.28, cod poștal 430094
-5.85
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4532
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 23.12.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
68.717 RON
▲ 645% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-34.230 RON
▼ 817% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

015 k30 k46 k61 k76 k2021 · Cifră de afaceri: 424 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 37.437 RON2024 · Cifră de afaceri: 9.227 RON2025 · Cifră de afaceri: 68.717 RON2021 · Profit: 6 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 7.889 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 342 RON2022 · Datorii: 342 RON2023 · Datorii: 3.148 RON2024 · Datorii: 12.664 RON2025 · Datorii: 76.013 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RESPECT EARNS RESPECT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 68.717 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 68.717 9.227 37.437 0 424
Profit net 0 0 7.889 0 6
Capitaluri proprii -34.230 4.775 8.802 913 913
Active totale 41.783 17.439 11.950 1.255 1.255
Datorii totale 76.013 12.664 3.148 342 342
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-5.85
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4532).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.