Activă BUZĂU

TOP STAR MONTEORU S.R.L.

CUI
42054804
Reg. Comerț
J2019001459106
Înregistrată
23.12.2019
Sediu social JUD. BUZĂU, SAT SĂRATA-MONTEORU COM. MEREI, SĂRATA-MONTEORU, NR.707, cod poștal 127366
0.73
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5611
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 23.12.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
362.080 RON
▲ 21% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
10.040 RON
▼ 56% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

072 k145 k217 k290 k362 k2021 · Cifră de afaceri: 85.713 RON2022 · Cifră de afaceri: 123.942 RON2023 · Cifră de afaceri: 202.368 RON2024 · Cifră de afaceri: 299.855 RON2025 · Cifră de afaceri: 362.080 RON2021 · Profit: 30.110 RON2022 · Profit: 46.084 RON2023 · Profit: 69.020 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 29.387 RON2022 · Datorii: 10.001 RON2023 · Datorii: 26.253 RON2024 · Datorii: 69.851 RON2025 · Datorii: 96.794 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TOP STAR MONTEORU S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 362.080 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 362.080 299.855 202.368 123.942 85.713
Profit net 0 0 69.020 46.084 30.110
Capitaluri proprii 10.040 22.744 69.220 46.284 48.794
Active totale 106.834 92.595 95.473 56.285 78.181
Datorii totale 96.794 69.851 26.253 10.001 29.387
Număr mediu salariați 2 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

0.73
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5611).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.