Activă IAŞI

ODENT MEDICAL CARE S.R.L.

CUI
42021211
Reg. Comerț
J22/3739/2019
Înregistrată
13.12.2019
Sediu social JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, PŢA. VOIEVOZILOR, NR.13, BL.C2, SC.B, ET.8, AP.32
59.48
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8623
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 13.12.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
561.285 RON
▲ 10% vs 2024
Profit net
444.923 RON
▲ 17% vs 2024
Capitaluri proprii
445.193 RON
▲ 17% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0112 k225 k337 k449 k561 k2021 · Cifră de afaceri: 204.849 RON2022 · Cifră de afaceri: 362.428 RON2023 · Cifră de afaceri: 360.942 RON2024 · Cifră de afaceri: 510.068 RON2025 · Cifră de afaceri: 561.285 RON2021 · Profit: 177.230 RON2022 · Profit: 319.301 RON2023 · Profit: 295.673 RON2024 · Profit: 380.659 RON2025 · Profit: 444.923 RON2021 · Datorii: 1.607 RON2022 · Datorii: 3.637 RON2023 · Datorii: 3.372 RON2024 · Datorii: 6.187 RON2025 · Datorii: 10.786 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ODENT MEDICAL CARE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 561.285 RON în 2025, cu un profit net de 444.923 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 561.285 510.068 360.942 362.428 204.849
Profit net 444.923 380.659 295.673 319.301 177.230
Capitaluri proprii 445.193 381.708 298.854 319.541 177.470
Active totale 455.979 387.895 302.226 323.178 179.077
Datorii totale 10.786 6.187 3.372 3.637 1.607
Număr mediu salariați 1 1 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

59.48
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8623).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.