Activă IAŞI

MEDICAL-CARDIO ANGHEL S.R.L.

CUI
41994918
Reg. Comerț
J2019003697225
Înregistrată
06.12.2019
Sediu social JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. SĂRĂRIE, NR.185, CAMERA 1, BL.2, ET.1, AP.2, cod poștal 700451
12.62
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 06.12.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
189.695 RON
▼ 33% vs 2024
Profit net
107.894 RON
▼ 40% vs 2024
Capitaluri proprii
108.134 RON
▼ 78% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

056 k113 k169 k225 k282 k2021 · Cifră de afaceri: 156.304 RON2022 · Cifră de afaceri: 222.563 RON2023 · Cifră de afaceri: 200.898 RON2024 · Cifră de afaceri: 281.740 RON2025 · Cifră de afaceri: 189.695 RON2021 · Profit: 131.305 RON2022 · Profit: 198.082 RON2023 · Profit: 137.229 RON2024 · Profit: 180.572 RON2025 · Profit: 107.894 RON2021 · Datorii: 2.842 RON2022 · Datorii: 154 RON2023 · Datorii: 3.677 RON2024 · Datorii: 6.012 RON2025 · Datorii: 58.955 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MEDICAL-CARDIO ANGHEL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 189.695 RON în 2025, cu un profit net de 107.894 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 189.695 281.740 200.898 222.563 156.304
Profit net 107.894 180.572 137.229 198.082 131.305
Capitaluri proprii 108.134 490.887 399.029 261.799 179.506
Active totale 167.089 496.899 402.706 261.953 182.348
Datorii totale 58.955 6.012 3.677 154 2.842
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

12.62
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.