Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

ENACHE IP PARTNERS S.R.L.

CUI
41980378
Reg. Comerț
J40/16537/2019
Înregistrată
04.12.2019
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, B-DUL UNIRII, NR.64, BL.K4, SC.3, ET.4, AP.73
20.42
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7490
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 04.12.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
415.803 RON
▲ 33% vs 2024
Profit net
217.553 RON
▲ 76% vs 2024
Capitaluri proprii
217.793 RON
▲ 76% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

083 k166 k249 k333 k416 k2021 · Cifră de afaceri: 212.137 RON2022 · Cifră de afaceri: 200.818 RON2023 · Cifră de afaceri: 361.453 RON2024 · Cifră de afaceri: 311.542 RON2025 · Cifră de afaceri: 415.803 RON2021 · Profit: 109.907 RON2022 · Profit: 93.929 RON2023 · Profit: 141.443 RON2024 · Profit: 123.731 RON2025 · Profit: 217.553 RON2021 · Datorii: 2.886 RON2022 · Datorii: 37.293 RON2023 · Datorii: 91.360 RON2024 · Datorii: 54.046 RON2025 · Datorii: 36.545 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ENACHE IP PARTNERS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 415.803 RON în 2025, cu un profit net de 217.553 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 415.803 311.542 361.453 200.818 212.137
Profit net 217.553 123.731 141.443 93.929 109.907
Capitaluri proprii 217.793 123.971 142.502 94.169 188.138
Active totale 254.000 178.017 233.862 131.462 191.024
Datorii totale 36.545 54.046 91.360 37.293 2.886
Număr mediu salariați 0 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

20.42
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7490).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.