Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

DENTSTAR PREMIUM S.R.L.

CUI
41975924
Reg. Comerț
J2019016503405
Înregistrată
03.12.2019
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, INT TĂCIUNELUI, NR.5, cod poștal 23826
11.32
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8623
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 03.12.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
20.615.326 RON
▲ 15% vs 2024
Profit net
1.809.312 RON
▼ 40% vs 2024
Capitaluri proprii
5.974.546 RON
▲ 44% vs 2024
Număr mediu angajați
34
▲ 21% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

04,1 mil8,2 mil12 mil16 mil21 mil2021 · Cifră de afaceri: 2.833.299 RON2022 · Cifră de afaceri: 4.648.569 RON2023 · Cifră de afaceri: 14.712.594 RON2024 · Cifră de afaceri: 17.973.765 RON2025 · Cifră de afaceri: 20.615.326 RON2021 · Profit: 286.959 RON2022 · Profit: 528.612 RON2023 · Profit: 1.983.144 RON2024 · Profit: 3.001.122 RON2025 · Profit: 1.809.312 RON2021 · Datorii: 1.362.081 RON2022 · Datorii: 996.741 RON2023 · Datorii: 1.209.071 RON2024 · Datorii: 4.161.309 RON2025 · Datorii: 1.649.870 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DENTSTAR PREMIUM S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 20.615.326 RON în 2025, cu un profit net de 1.809.312 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 20.615.326 17.973.765 14.712.594 4.648.569 2.833.299
Profit net 1.809.312 3.001.122 1.983.144 528.612 286.959
Capitaluri proprii 5.974.546 4.160.436 2.909.314 926.170 397.558
Active totale 7.560.538 8.295.201 4.104.890 1.920.574 1.744.761
Datorii totale 1.649.870 4.161.309 1.209.071 996.741 1.362.081
Număr mediu salariați 34 28 22 13 6

Analiză de risc — insolvență

11.32
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8623).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.