Activă VÂLCEA

FIRIMITURI S.R.L.

CUI
41944863
Reg. Comerț
J38/1320/2019
Înregistrată
26.11.2019
Sediu social JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. I. C. BRĂTIANU, NR.16, PARTER, BL.A64
11.13
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1071
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 26.11.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
35.845 RON
▼ 24% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0134 k268 k402 k536 k670 k2021 · Cifră de afaceri: 278.280 RON2022 · Cifră de afaceri: 389.761 RON2023 · Cifră de afaceri: 669.897 RON2024 · Cifră de afaceri: 54.608 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 109.359 RON2022 · Profit: 13.266 RON2023 · Profit: 6.209 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 64.949 RON2022 · Datorii: 47.137 RON2023 · Datorii: 89.014 RON2024 · Datorii: 41.814 RON2025 · Datorii: 6.714 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FIRIMITURI S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 54.608 669.897 389.761 278.280
Profit net 0 0 6.209 13.266 109.359
Capitaluri proprii 35.845 47.080 57.556 146.083 132.817
Active totale 42.559 88.894 146.570 193.220 197.766
Datorii totale 6.714 41.814 89.014 47.137 64.949
Număr mediu salariați 1 1 6 3 2

Analiză de risc — insolvență

11.13
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1071).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.