Activă CLUJ

BELLA XIKA S.R.L.

CUI
41944138
Reg. Comerț
J12/4529/2019
Înregistrată
25.11.2019
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. BUNĂ ZIUA, NR.41A, SPATIU COMERCIAL 2, BL.M6C, SC.1/A, cod poștal 400498
-5.51
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 25.11.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
98.088 RON
▲ 8% vs 2024
Profit net
3.009 RON
Capitaluri proprii
-78.756 RON
▲ 4% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

035 k70 k105 k140 k175 k2021 · Cifră de afaceri: 30.185 RON2022 · Cifră de afaceri: 54.985 RON2023 · Cifră de afaceri: 104.395 RON2024 · Cifră de afaceri: 90.440 RON2025 · Cifră de afaceri: 98.088 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 23.350 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 3.009 RON2021 · Datorii: 93.820 RON2022 · Datorii: 106.881 RON2023 · Datorii: 87.168 RON2024 · Datorii: 97.741 RON2025 · Datorii: 175.348 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BELLA XIKA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 98.088 RON în 2025, cu un profit net de 3.009 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 98.088 90.440 104.395 54.985 30.185
Profit net 3.009 0 23.350 0 0
Capitaluri proprii -78.756 -81.765 -78.510 -101.860 -87.510
Active totale 96.592 15.976 8.658 5.021 6.310
Datorii totale 175.348 97.741 87.168 106.881 93.820
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-5.51
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.