Activă Plătitor TVA PRAHOVA

MINELLA FASHION S.R.L.

CUI
41931227
Reg. Comerț
J2019003320295
Înregistrată
21.11.2019
Sediu social JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. MĂRĂŞEŞTI, NR.234B
2.15
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4771
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 21.11.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
431.514 RON
▲ 2% vs 2024
Profit net
2.013 RON
▼ 98% vs 2024
Capitaluri proprii
82.344 RON
▲ 3% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

086 k173 k259 k345 k432 k2021 · Cifră de afaceri: 223.916 RON2022 · Cifră de afaceri: 238.936 RON2023 · Cifră de afaceri: 240.189 RON2024 · Cifră de afaceri: 423.898 RON2025 · Cifră de afaceri: 431.514 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 20.337 RON2023 · Profit: 27.976 RON2024 · Profit: 83.682 RON2025 · Profit: 2.013 RON2021 · Datorii: 101.913 RON2022 · Datorii: 113.970 RON2023 · Datorii: 101.157 RON2024 · Datorii: 14.789 RON2025 · Datorii: 232.949 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MINELLA FASHION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 431.514 RON în 2025, cu un profit net de 2.013 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 431.514 423.898 240.189 238.936 223.916
Profit net 2.013 83.682 27.976 20.337 0
Capitaluri proprii 82.344 80.331 -3.351 -31.326 -51.663
Active totale 315.293 95.120 97.806 82.644 50.250
Datorii totale 232.949 14.789 101.157 113.970 101.913
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

2.15
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4771).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.