Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

NINEL IMPEX SRL

CUI
41930
Reg. Comerț
J1992021947402
Înregistrată
10.12.1992
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. CPT. VALER DUMITRESCU, NR.44
-36.42
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4399
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 10.12.1992)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
6.300 RON
▲ 70% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-198.571 RON
▲ 0% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

049 k98 k147 k196 k245 k2021 · Cifră de afaceri: 2.800 RON2022 · Cifră de afaceri: 4.550 RON2023 · Cifră de afaceri: 3.850 RON2024 · Cifră de afaceri: 3.700 RON2025 · Cifră de afaceri: 6.300 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 245.210 RON2022 · Datorii: 245.289 RON2023 · Datorii: 245.209 RON2024 · Datorii: 240.333 RON2025 · Datorii: 235.232 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NINEL IMPEX SRL a avut o cifră de afaceri de 6.300 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 6.300 3.700 3.850 4.550 2.800
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii -198.571 -198.019 -197.276 -194.844 -125.766
Active totale 36.661 42.314 47.933 50.445 119.444
Datorii totale 235.232 240.333 245.209 245.289 245.210
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-36.42
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4399).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.