Activă CONSTANŢA

KARYS HAIR BEAUTY S.R.L.

CUI
41912616
Reg. Comerț
J2019003771138
Înregistrată
18.11.2019
Sediu social JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. SG. SCARLAT DRĂGAN, NR.11, cod poștal 900045
47.18
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 18.11.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
166.914 RON
▲ 89% vs 2024
Profit net
61.357 RON
Capitaluri proprii
-2.575 RON
▲ 96% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

038 k76 k114 k152 k190 k2021 · Cifră de afaceri: 99.956 RON2022 · Cifră de afaceri: 146.915 RON2023 · Cifră de afaceri: 190.445 RON2024 · Cifră de afaceri: 88.525 RON2025 · Cifră de afaceri: 166.914 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 29.847 RON2023 · Profit: 32.378 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 61.357 RON2021 · Datorii: 23.530 RON2022 · Datorii: 8.328 RON2023 · Datorii: 11.652 RON2024 · Datorii: 63.995 RON2025 · Datorii: 15.148 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

KARYS HAIR BEAUTY S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 166.914 RON în 2025, cu un profit net de 61.357 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 166.914 88.525 190.445 146.915 99.956
Profit net 61.357 0 32.378 29.847 0
Capitaluri proprii -2.575 -63.932 32.618 6.516 -23.331
Active totale 12.573 63 44.270 14.844 199
Datorii totale 15.148 63.995 11.652 8.328 23.530
Număr mediu salariați 2 2 3 3 3

Analiză de risc — insolvență

47.18
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.