Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

DUBAI CLINIC S.R.L.

CUI
41880468
Reg. Comerț
J2019015310400
Înregistrată
11.11.2019
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, CAL MOŞILOR, NR.262, PARTER, BL.8, cod poștal 20887
-97.39
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8623
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 11.11.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
600 RON
▼ 67% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-1.636.054 RON
▼ 36% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0349 k699 k1,0 mil1,4 mil1,7 mil2021 · Cifră de afaceri: 79.500 RON2022 · Cifră de afaceri: 218.203 RON2023 · Cifră de afaceri: 85.454 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.800 RON2025 · Cifră de afaceri: 600 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 765.337 RON2022 · Datorii: 1.041.987 RON2023 · Datorii: 1.245.488 RON2024 · Datorii: 1.336.720 RON2025 · Datorii: 1.747.378 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DUBAI CLINIC S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 600 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 600 1.800 85.454 218.203 79.500
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii -1.636.054 -1.200.609 -1.125.625 -907.907 -612.847
Active totale 111.324 136.111 119.863 134.048 152.490
Datorii totale 1.747.378 1.336.720 1.245.488 1.041.987 765.337
Număr mediu salariați 2 1 2 4 1

Analiză de risc — insolvență

-97.39
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8623).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.